تشريفات مجالس اسپادانا

تشريفات مجالس اسپادانا

<-PostTitle->

انتخاب باغ عروسي خود را به تشريفات بهمن بسپاريد

انتخاب باغ عروسي خود را به تشريفات مجالس بهمن بسپاريد تا شبي بي همتا را پيش روي خود ببينيد. انتخاب باغ عروسي با توجه به سليقه، بودجه، تعداد ميهمان و موقعيت مكاني مناسب يكي از عوامل بسيار موثر در برگزاري يك مجلس عروسي است كه در خدمات مجالس بهمن با ارائه مشاوره، بهترين پيشنهاد ها براي انتخاب باغ عروسي در اختيار شما قرار خواهد گرفت . تخفيف 50 % الي 70 % ورودي باغ تالارها در فصل زمستان و ايام و نوروزانتخاب باغ عروسي خود را به تشريفات بهمن بسپاريد تا دامنه گسترده اي از پيشنهاد ها را پيش روي خود ببينيد.

تشريفات مجالس  بهمن ضمن در اختيار داشتن باغ اختصاصي، به دليل همكاري گسترده با بيش از 50 مورد باغ و سالن ديگر شرايطي را براي شما فراهم مي كند تا گزينه هاي متعددي مناسب با سليقه و بودجه خود براي انتخاب مكان برگزاري مراسم عروسي در اختيار داشته باشيد.

در اين بخش ميتوانيد منوي غذايي دلخواه خدمات را با در نظر گرفتن سليقه و بودجه انتجاب نماييد.لازم به ذكر است طبخ غذاها در آشپزخانه اختصاصي تشريفات بهمن با باغ عروسي استفاده از مواد درجه يك از جمله برنج 100 % ايراني،مرغ و گوشت گوسفندي تازه خدمات مجالس انجام مي گيرد.

پس از انتخاب باغ عروسي

پس از انتخاب باغ عروسي منوي غذايي براي تكميل شدن خدمات مجالس روند باغ عروسي پذيرايي از ميهمان نياز به مواردي مانند: عروسي و شربت و ….

در بخش پذيرايي باغ عروسي داريد انتخاب سرويس پذيرايي و نوع چيدمان كه عواملي مانند سليقه، قيمت و داشتن هارموني با مكنان برگزاي مراسم در آن موثر است تاثير به سزايي در كيفيت برگزاري خدمات مجالس دارد.

در عكسهاي آورده شده در اين قسمت شما با انواع سرويس پذيرايي و ميز و صندلي و چيدمان آشنا مي شويد. تشريفات ثمين ضمن مجالس باغ عروسي در اختيار داشتن باغ اختصاصي عروسي ، به دليل همكاري خدمات مجالس با بيش از 70 مورد باغ و تشريفات عروسي ديگر شرايطي را براي شما فراهم ميكند تا گزينه هاي متعددي مناسب با سليقه و بودجه خود براي انتخاب خدمات مجالس داشته باشيد تجلي و شكوه مجلس خود را با انتخاب باغ عروسي جايگاهي زيبا دوچندان كنيد همواره گل آرايي يكي از شاخصه هاي مهم براي تجلي دادان به مجالس و فراهم نمودن فضايي زيبا و دلنشين براي پذيرايي از ميهمانان است.

از آنجايي كه عمده فعاليت تشريفات بهمن در خدمات مجالس برگزاري مجالس عروسي ميباشد لذا در اين بخش تصاويري از گل آرايي مجالس عروسي تقديم باغ عروسي حضورتان مي گردد. براي زيبايي بخشيدن بيشتر و رويايي مجايس نمودن باغ عروسي فضاي برگزاري مجلس شمع ارايي يكي از اصلي ترين موارديست كه در تشريفات بهمن جزء هداياي منوء باغ عروسي انتخابي مي باشد مراسم آتش بازي جزء هيجان انگيز ترين و باشكوه ترين بخشها مي باشد كه در 4 مرحله (ورودي ، كيك ، شام و تانگو) قابل باغ عروسي اجراست و در تشريفات بهمن جزء خدمات مجالس منوي انتخابي مي باشد.


امتیاز :

بازدید :

برچسب ها : ،

ادامه مطلب

تاريخ : ۶ خرداد ۱۳۹۶ | ۰۱:۲۰:۴۱ | نویسنده : محمد جواد بي باك |