تشريفات مجالس اسپادانا

تشريفات مجالس اسپادانا

<-PostTitle->

خدمات مجالس

خدمات مجالس بهمن در طول سالهاي گذشته همواره در جهت پيشرفت و ارتقاء سطح خدمات خود و منطبق كردن آن با آخرين ديزاين هاي روز دنيا و آخرين مدهاي مورد استفاده در كشور گام برداشته است.خدمات مجالس بهمن با بهره گيري از آخرين متدها در زمينه ارائه خدمات مجالس با تمام توان سعي نموده است تا رضايت مشتريان خود را جلب نمايد.

خدمات مجالس بهمن انتخابي صحيح

موسسه تشريفات مجالس و خدمات مجالس بهمن به اتكاي ساليان دراز فعاليت در جوزه تشريفات مجالس و دسترسي به تعداد زياد باغ عروسي و تالارهاي لوكس تهران و اطراف تهران انتخابي صحيح براي برگزاري مراسم عروسي شما و آغاز زندگي مشترك شماست. موسسه خدمات مجال تشريفات بهمن با مديريت آقاي اميد قطبي آماده ارائه مشاوره در خصوص جزييات خدمات مجالس شماست.

خدمات مجالس بهمن با تجربه برگزاري مجالس رويايي

پيشنهاد ميكنيم حتما از باغ هاي ما بازديد كنيد. هم اكنون باغ روما، باغ موناكو و باغ گيلاس آماده پذيرايي از جشن ها و مراسم عروسي شماست. براي بازديد از باغ هاي لوكس تشريفات بهمن كافي است با ما با شماره هاي 09125704931 و 88385380 آقاي قطبي تماس بگيريد. ما در تشريفات مجالس بهمن بهترين انتخاب ها را براي شما مهيا خواهيم كرد.

منوهاي متنوع تشريفات مجالس بهمن اين امكان را براي مشتريان فراهم ميكند تا با هر سطح توان اقتصادي بتوانند شبي زيبا براي خود و ميهمانانشان رقم بزنند. براي اطلاع از منوها و قيمت هاي هر منو ميتوانيد با ما تماس بگيريد. همچنين انواع خدمات گل آرايي، جايگاه عروس و داماد، ماشين عروس، لباس عروس، آرايشگاه و … نيز به صورت منوهاي متنوع به مشتريان تشريفات بهمن عرضه ميشود. خدمات مجالس بهمن با آرزوي شبي زيبا براي شكا و ميهمانانتان آرزومند است بتواند خدماتي در خور شان شما ارائه كرده و رضايت شما را جلب كند.

براي كسب اطلاعات بيشتر پيشنهاد ميكنيم در جلسه اي حضوري ضمن شنيدن نيازمندي هاي شما پيشنهادات خود را ارائه نماييم.

براي ديدن ساير خدات ما ميتوانيد به ديگر بخش هاي اين وب سايت تشريفات بهمن سر بزنيد.

 


امتیاز :

بازدید :

برچسب ها : ،

ادامه مطلب

تاريخ : ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۶ | ۰۲:۴۹:۱۲ | نویسنده : محمد جواد بي باك |

<-PostTitle->

ماشين سازي و قالب سازي مبتكران نصر با ۱۵ سال سابقه در زمينه صنعت و هفت سال سابقه در ساخت و توليد انواع ماشين آلات خط توليد فيلتر هوا و دستگاه هاي خط توليد فيلتر هواي انواع خودروهاي داخلي و خارجي

طراحي اولين گام در پروسه ساخت قالب مي باشد. مهندسين طراح در اين شركت ابتدا قطعه نهايي را با استفاده از نرم افزارهايي چون CATIA و Solidwork به صورت سه بعدي طراحي مي كنند سپس مواردي چون انقباض ،جاي تراش،شيب ها،ابعاد سر ماهيچه ها و محل قرار گرفتن سوراخ هاي ونت و پران به انضمام تمام مواردي كه سبب مي شود قطعه نهايي با كيفيت بالا و بدون پليسه توليد شود را به آن اضافه مي كنند. در نهايت اين مدل سه بعدي مبناي فرآيند ماشينكاري براي دستگاهCNC قرار مي گيرد.


شعار هميشگي ما :

دقت، كيفيت، مشتري مداري و حسن شهرت مي باشد.

جهت مشاوره و اخذ اطلاعات در مورد سفارشات ساخت قطعه مورد نظرتان مبني بر طراحي اوليه ، نمونه سازي اوليه ، برآورد هزينه ساخت ومدت زمان ساخت ، عكس از ابعاد مختلف قطعه كار يا نمونه موجود و يا نقشه فني ازقطعه توليدي را با فرمت عكس تهيه و در وتلگرام روي شماره ۰۹۱۲۰۲۹۶۲۴۹ ارسال سپس تماس حاصل فرماييد.

با مديريت جناب آقاي نصرتي

و من الله توفيق
ماشين آلات خط توليد فيلتر هوا | دستگاه هاي خط توليد فيلتر هوا|مبتكران نصر


امتیاز :

بازدید :

برچسب ها : ماشين آلات خط توليد فيلتر هوا دستگاه هاي خط توليد فيلتر هوا،

ادامه مطلب

تاريخ : ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۶ | ۱۰:۲۱:۲۳ | نویسنده : محمد جواد بي باك |

<-PostTitle->

تشريفات عروسي خدمات مجالس اسپادانا

تشريفات عروسي و خدمات عروسي خود را به اسپادانا بسپاريد و با خيالي آسوده به يك شب رويايي فكر كنيد.

تجربه نشان داده:

غالباً استرسها و هيجانات ناشي از داشتن يك مراسم مجلل و با شكوه باعث عجله در تصميم گيري و سپردن اين امر خطير به اشخاص و يا موسساتي ميشود كه شايد قابليت و توان اجراي يك مراسم آبرومندانه در حد انتظار و خواسته هاي ميزبانان عزيز را نداشته باشند. لذا عقد قرارداد و سپردن اين خصوص به يك موسسه توانمند و متعهد در اجرا نيازمند دقت و تامل بسيار مي باشد.

موسسه تشريفات و خدمات مجالس اسپادانا به مديريت مهندس بي باك با بيش از 14 سال سابقه درخشان در زمينه تشريفات مجالس مفتخر است در يك شب به ياد ماندني ميزبان شما سروران گرامي باشد.

يك شب ايده آل را براي خود و مهامانان عزيزتان رقم بزنيد.

براي اطلاع از خدمات بيشتر با ما تماس بگيريد.


امتیاز :

بازدید :

برچسب ها : تشريفات مجالس، خدمات مجالس، تشريفات مجلل عروسي، روز عروسي، برگزاري مراسم عروسي،

ادامه مطلب

تاريخ : ۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ | ۰۸:۲۴:۱۳ | نویسنده : محمد جواد بي باك |